kwantowy.jpgKwantowy analizator składu organizmu wynaleziony został w Chinach i opracowany w oparciu o analizę stu milionów pacjentów w okresie wielu lat. Dokładność urządzenia wynosi 80-90%.


Jest to urządzenie działające w oparciu o przepływ energii w organizmie tzw. bioimpedancji. Aparat odczytuje poziom istotnych substancji w organizmie: witamin, minerałów, aminokwasów, koenzymów. Daje możliwość uzyskania informacji o stanie organizmu w bezinwazyjny, bezpieczny sposób, który pozwala całościowo spojrzeć na stan zdrowia. 

Skorzystanie z oceny kwantowym analizatorem składu organizmu daje możliwość uzyskania wiedzy na temat swoich niedoborów. To wszystko odbywa się w przyjemnej atmosferze przy zastosowaniu bezinwazyjnej metody bioimpedancji.

Wiele informacji o zaburzeniach i braku równowagi w organizmie dzięki analizatorowi można otrzymać dosłownie w kilka minut. Jest to absolutnie rewolucyjne wsparcie uzyskiwania informacji z wykorzystaniem rezonansu kwantowego.
Ciało ludzkie składa się z olbrzymiej ilości komórek, które to stale rosną, rozwijają się i odnawiają w różnych częściach ciała. W organizmie dorosłego człowieka około 25 milionów komórek dzieli się w ciągu sekundy, a 100 milionów komórek krwi stale się odnawia. Każda komórka ma ładunek elektryczny i nieustannie wysyła fale elektromagnetyczne, które świadczą o specyficznym stanie organizmu. Ilość energii , w każdym układzie, jest przez analizator rejestrowana i mierzona. Analizator bada małe,  biologiczne pola magnetyczne, związane z funkcjonowaniem fizjologicznym organizmu i  jego poszczególnych narządów. Pozwala to nam ocenić niedobory organizmu oraz opracować plan suplementacji, ukierunkowany na indywidualne potrzeby pacjenta z wykorzystaniem preparatów/ suplementów/, które  organizm rzeczywiście potrzebuje. Umożliwia to uniknięcia kosztów, ponoszonych przy suplementacji prowadzonej  w sposób przypadkowy. I tu jest najlepsze miejsce dla tej analizy.

kwantowe1.jpgUrządzenie dokonuje precyzyjnej oceny pod kątem poziomu: witamin, minerałów, pierwiasków śladowych, koenzymów, oceny pH organizmu, ilości bakteryjnej flory jelitowej. Pomiar trwa krótko , nie jest uciążliwy  ani niebezpieczny dla klienta i co najważniejsze daje niezwykle szeroką informację o tym co się dzieje w organizmie.  

 

 

 

 

    
kwantowe2.jpg

 

 

 

 

 

Zakres analiz i raportów:   

  • mikroelementy
  • witaminy
  • aminokwasy
  • toksyny w organizmie
  • metale ciężkie
  • zakwaszenie organizmu
  • flora bakteryjna jelit

Zapraszamy do rezerwacji terminu wizyty. Rezerwacja telefoniczna – nr tel. 883318185. Podczas wizyty wykonywane jest badanie, wyniki są omawiane z lekarzem oraz pacjent otrzymuje zalecenia, które mają na celu wyrównanie stwierdzonych zaburzeń (styl życia, dieta, suplementy). Jeżeli pacjent jest zainteresowany otrzymaniem całości analizy jest to możliwe – plik wysyłany jest wówczas na adres mailowy lub proszę o przyniesienie ze sobą pamięci zewnętrznej. Wydruk nie jest polecany, gdyż zajmuje około stu stron.


Czas przeznaczony na wizytę – 40 min

Koszt badania z konsultacją – 180 pln

Serdecznie zapraszamy wszytkich pacjentów również z okolic Świecie, Toruń, Inowrocław, Grudziądz, Gniezno, na konsultacje do gabinetu ul. Jagiellońska 109 w Bydgoszczy