Kwantowy analizator składu organizmu

Jest to innowacyjne, profesjonalne urządzenie, działające w oparciu o przepływ energii w organizmie tzw. bioimpedancji. Aparat odczytuje poziom istotnych substancji w organizmie: witamin, minerałów, aminokwasów, koenzymów, hormonów. Daje możliwość uzyskania informacji o stanie organizmu w bezinwazyjny, bezpieczny sposób, który pozwala całościowo spojrzeć na choroby, ich przyczyny oraz określić sposoby powrotu do stanu zdrowia.

Analizator kwantowy Quantum ma za zadanie interpretację rodzaju elektromagnetycznych fal i „przetłumaczenie” ich na język, zrozumiały dla człowieka. Jest to możliwe dzięki wieloletnim badaniom. System diagnostyki nieliniowej NLS  powstał w Instytucie Psychofizyki Stosowanej w Rosji, a naukowcy go tworzący opierali się na badaniach zapoczątkowanych przez takich badaczy  jak Nikola Tesla, George Lakhovsky, Raymond Rife czy Reinhold Voll. 

Marzeniem każdego pacjenta, wybierającego się na wizytę u lekarza, jest uzyskanie jak największej ilości informacji o stanie swojego zdrowia, szybko, tanio, bezboleśnie, bezpiecznie i wiarygodnie. A jaka jest rzeczywistość? Wykonanie badań koniecznych do postawienia właściwego rozpoznania i określenia najskuteczniejszej terapii jest: niezwykle kosztowne, czasochłonne, często nieprzyjemne, nie zawsze możliwe do wykonania. Skorzystanie z oceny kwantowym analizatorem składu organizmu daje możliwość uzyskania wiedzy na temat swoich wyników krwi bez chodzenia po lekarzach i proszenia się o skierowanie na badania. Nie trzeba oddawać krwi i poddawać się innym nieprzyjemnym badaniom. To wszystko odbywa się w przyjemnej atmosferze przy zastosowaniu bezinwazyjnej metody bioimpedancji. 

 Wiele informacji o zaburzeniach i braku równowagi w organizmie dzięki analizatorowi można otrzymać dosłownie w kilka minut. Jest to absolutnie rewolucyjne podejście do diagnostyki z wykorzystaniem rezonansu kwantowego.

 

analizakwantowa-bydgoszcz.pngCiało ludzkie składa się z olbrzymiej ilości komórek, które to stale rosną, rozwijają się i odnawiają w różnych częściach ciała. W organizmie dorosłego człowieka około 25 milionów komórek dzieli się w ciągu sekundy, a 100 milionów komórek krwi stale się odnawia. Każda komórka ma ładunek elektryczny i nieustannie wysyła fale elektromagnetyczne, które świadczą o specyficznym stanie organizmu. Ilość energii , w każdym układzie, jest przez analizator rejestrowana i mierzona. Analizator bada małe, biologiczne pola magnetyczne, związane z funkcjonowaniem fizjologicznym organizmu i jego poszczególnych narządów. Pozwala to nam ocenić niedobory i zaburzenia organizmu oraz opracować plan odnowy biologicznej, ukierunkowany na indywidualne potrzeby pacjenta z wykorzystaniem preparatów/ suplementów/, które organizm rzeczywiście potrzebuje. Umożliwia to uniknięcie kosztów, ponoszonych przy suplementacji prowadzonej w sposób przypadkowy.

 Urządzenie dokonuje precyzyjnej oceny pod kątem poziomu: witamin, minerałów, hormonów, aminokwasów, enzymów, cukru we krwi i cholesterolu oraz prawidłowego działania najważniejszych organów: wątroba, nerki, śledziona, trzustka, mózg i inne. Dzięki testowi uzyskasz wiedzę o stanie swojego organizmu jak z ponad 20 badań laboratoryjnych. Pomiar trwa krótko , nie jest uciążliwy  ani niebezpieczny dla klienta i co najważniejsze daje niezwykle szeroką informację o tym co się dzieje w organizmie. Wyniki są porównywalne z wynikami laboratoryjnymi.

 

Zakres analiz i raportów

 • mikroelementy
 • witaminy
 • aminokwasy
 • poziom cukru we krwi
 • poziom lipidów
 • poziom kolagenu
 • toksyny w organizmie
 • metale ciężkie
 • zakwaszenie organizmu
 • centralny układ nerwowy
 • układ pokarmowy /jelito grube
 • stan i funkcje wątroby
 • pęcherzyk żółciowy
 • trzustka
 • nerki
 • funkcje płuc
 • układ krążenia
 • stan układu kostnego
 • stan skóry
 • układ hormonalny
 • układ odpornościowy
 • układ rozrodczy
 • stan gruczołu krokowego/ stan piersi

W dziedzinie medycyny kwantowej podstawową przyczyną chorób jest zmiana rotacji i orbity elektronu, co powoduje zmianę atomów, a to z kolei przekłada się na biologiczną zmianę mikrocząsteczek. Dlatego biologiczna makrocząsteczka zmienia się stopniowo, zaczyna zmieniać się cała komórka, a ostatecznie zmienia się cały organ. Ponieważ elektron jest ciałem naładowanym, kiedy jego rotacja i orbita ulegają zmianie, fale elektromagnetyczne, wysyłane przez niego, także się zmieniają. Energia zmienności fali elektromagnetycznej, która jest spowodowana różnymi stanami, jest bardzo słaba, zwykle tylko Ns Gaussa lub To Micro-Gaussa.

Częstotliwość i energię pola elektromagnetycznego, mierzy się, kładąc rękę na urządzeniu w tym konkretnie aparacie. Jest to podobne do słuchania radia. W powietrzu są różne fale, ale nastawiamy radio na wybraną częstotliwość i możemy słuchać wybranej stacji nadawczej. Rezonans kwantowy opiera się na tej samej zasadzie.

Czym jest magnetyczny analizator rezonansu kwantowego?

Quantum Resonant Magnetic Anakyzer to innowacyjny projekt hi-tech związany z medycyną, bioinformatyką i inżynierią elektroniczną. Oparty na medycynie kwantowej i nauce analizuje delikatne pole magnetyczne komórki ludzkiej, zbierane przez zaawansowane urządzenie elektroniczne. Analizator może określić sytuację zdrowotną osoby i wskazać, gdzie może leżeć problem. Na podstawie wyniku kontroli można zasugerować zalecenia dotyczące postępowania. Badanie jest proste, kompleksowe, nieinwazyjne, szybkie, skuteczne i ekonomiczne.

Należy pamiętać, że urządzenie nigdy nie zastąpi fachowej wiedzy lekarskiej.

Zapraszamy do rezerwacji terminu wizyty. Rezerwacja telefoniczna – nr tel. 883318185. Podczas wizyty wykonywane jest badanie, wyniki są omawiane z lekarzem oraz pacjent otrzymuje zalecenia, które mają na celu wyrównanie stwierdzonych zaburzeń (styl życia, dieta, suplementy). Pacjent otrzymuje także wydruk oceny kompleksowej – jest to podsumowanie całego badania. Jeżeli pacjent jest zainteresowany otrzymaniem całości analizy jest to możliwe – plik wysyłany jest wówczas na adres mailowy lub proszę o przyniesienie ze sobą pamięci zewnętrznej. Wydruk nie jest polecany, gdyż zajmuje około stu stron.