ul. Jagiellońska 109 w Bydgoszczy 
EFEKTY BIOSTYMULACYJNE
Światło BIOPTRON wywiera biostymulacyjne efekty: przy kontakcie ze skórą stymuluje ono światłoczułe struktury międzykomórkowe i molekuły. To inicjuje reakcje łańcuchowe w komórkach i wyzwala tak zwane reakcje wtórne, które nie ograniczają się wyłącznie do obszaru skóry poddanego kuracji ale mogą obejmować cały organizm.
 
STYMULUJE I MODULUJE
Terapia Światłem BIOPTRON stymuluje i moduluje procesy naprawcze i regeneracyjne, jak również procesy systemu obronnego organizmu człowieka.
 
DZIAŁA W SPOSÓB NATURALNY
Terapia Światłem BIOPTRON działa w sposób naturalny przez wzmacnianie zdolności regeneracyjnych organizmu, a tym samym pomaga organizmowi wyzwolić jego własny potencjał leczenia.
Wykorzystanie światła BIOPTRON jako narzędzia terapeutycznego zyskało popularność w różnorodnych zastosowaniach od czasu jego opracowania przed ponad 15 laty.
 
OGÓLNE KORZYŚCI
Terapia Światłem BIOPTRON może być stosowana zarówno jako kuracja uzupełniająca, wspierająca inne zabiegi medyczne jak też w formie monoterapii przy pewnych wskazaniach.
 

 

 

Serdecznie zapraszamy wszytkich pacjentów również z okolic Świecie, Toruń, Inowrocław, Grudziądz, Gniezno, Włocławek, Piła na konsultacje do gabinetu ul. Jagiellońska 109 w Bydgoszczy