Produkty FINCLUB czysta natura i zdrowie w zasięgu ręki.

Gwarancja jakości - jedną z podstawowych wartości firmy Finclub jest rzetelność. Dlatego na początku swojej działalności Finclub stworzył Gremium Lekarskie, które zrzesza lekarzy najróżniejszych specjalizacji i jest gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. W chwili obecnej Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Skład - dzięki czystemu środowisku oraz zjawisku dni polarnych z długookresowym nasłonecznieniem fińska przyroda stwarza optymalne warunki uprawy dla unikalnych roślin i ziół z wysoką zawartością substancji czynnych. Z drugiej strony klimat południowych Włoch jest idealny dla uprawy najwyższej jakości Aloe Vera. Roślinne ekstrakty, surowce i produkty poddawane są wielokrotnym kontrolom.

Praktyka dobrej produkcji spełnia najostrzejsze normy dotyczące jakości produkcji. Sam produkt poddawany jest szczegółowym kontrolom od momentu wyboru surowców aż po produkt końcowy. Przez cały ten czas musi spełniać warunki kilkustopniowej kontroli jakości. Posiada swój „akt urodzenia”, który towarzyszy mu od rozpoczęcia jego produkcji aż po wysyłkę.

Proces uprawy i zbioru roślin, dobra praktyka rolnicza – to „rewolucja” w uprawie roślin przeznaczonych do produkcji suplementów diety. Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety.

Roślina jest troskliwie uprawiana od chwili zasadzenia nasiona aż po zbiór, dlatego mamy gwarancję, że do produkcji naszych produktów użyto roślin, które są:

  • uprawiane bez zastosowania pestycydów
  • ręcznie zbierane, wtedy, kiedy zawierają najwięcej substacji czynnych
  • uprawiane w rejonach czystych ekologicznie bez użycia chemii
  • przetwarzane w bardzo delikatny sposób, natychmiast po zbiorze, aby nie doszło do utraty cennych składników

Produkty nie testowane na zwierzętach.

 W czerwcu 2008 firma FINCLUB Plus, a.s. otrzymała Certyfikat Jakości wydany przez Jednostkę Certyfikacyjną TUV SUD CZECH. Certyfikat potwierdza, że FINCLUB Plus, s. a. wprowadziła i stosuje system zarządzania jakością zgodny z normami obowiązującymi w Republice Czeskiej i Europie ISO 9001:2001, w zakresie: zakupu towarów w celu ich dalszej sprzedaży i sprzedaż suplementów diety oraz kosmetyków, działalności pośredniczej oraz działalności reklamowej.

FINCLUB Plus, a.s. otrzymała również Międzynarodowy certyfikat AAA. Certyfikat AAA jest silnym niezależnym ratingiem firm i spółek. Przyznawany jest od roku 1908.
Certyfikat mogą otrzymać wyłącznie te spółki, które spełniają najostrzejsze kryteria ekonomiczne oraz warunki certyfikacji. Certyfikat z oceną A do AAA otrzymało wyłącznie 0,8% podmiotów działających na czeskim rynku. Prestiżową ocenę AAA otrzymuje tylko 0,2% najlepszych spółek.
 

 

 

Serdecznie zapraszamy wszytkich pacjentów również z okolic Świecie, Toruń, Inowrocław, Grudziądz, Gniezno, na konsultacje do gabinetu ul. Jagiellońska 109 w Bydgoszczy