ul. Jagiellońska 109 w Bydgoszczy 

Na czym polega metoda Coxa?

 

Dla wielu z nas terapia manualna kojarzy się z metodami inwazyjnymi, polegającymi na siłowym masażu, podczas którego kręgosłup wydaje głośne trzaski. Jednakże współcześni specjaliści coraz bardziej odchodzą od tych metod, zwłaszcza niepotwierdzonych naukowo. Jedną z technik, która posiada obszerne, udokumentowane badaniami, efekty jest bezinwazyjna metoda dra Cox’a. Stanowi ona bardzo bezpieczną alternatywę rehabilitacyjną dla osób, które cierpią na różnorodne dolegliwości, związane z zaburzeniem funkcji kręgosłupa.

 

metodacoxa.jpg

 

 


Razem pokonamy ból kręgosłupa :)

Zapraszam do obejrzenia zabiegu, wykonywanego przez twórcę tej metody, dra Cox’a

Zapraszam do gabinetu na zabiegi techniką dra Cox’a, akupunkturą, masaże oraz naświetlania lampą Bioptron.

Proponujemy pakiety zabiegów, które są najskuteczniejsze, czyli połączenie terapii metodą dra Cox’a z masażęm oraz elektroakupunkturą lub naświetlaniami lampą Bioptron.

 

Zachęcam do zaponania się z artykułami i opisami przypadków dotyczących terapii metodą Flexion Distraction wg. dra Cox'a (j. ang)

 

Serdecznie zapraszamy wszytkich pacjentów również z okolic Świecie, Toruń, Inowrocław, Grudziądz, Gniezno, Włocławek, Piła na konsultacje do gabinetu ul. Jagiellońska 109 w Bydgoszczy