ul. Jagiellońska 109 w Bydgoszczy 

Na czym polega metoda Coxa?

 

Dla wielu z nas terapia manualna kojarzy się z metodami inwazyjnymi, polegającymi na siłowym masażu, podczas którego kręgosłup wydaje głośne trzaski. Jednakże współcześni specjaliści coraz bardziej odchodzą od tych metod, zwłaszcza niepotwierdzonych naukowo. Jedną z technik, która posiada obszerne, udokumentowane badaniami, efekty jest bezinwazyjna metoda dra Cox’a. Stanowi ona bardzo bezpieczną alternatywę rehabilitacyjną dla osób, które cierpią na różnorodne dolegliwości, związane z zaburzeniem funkcji kręgosłupa.

 

metodacoxa.jpg

 

 


Razem pokonamy ból kręgosłupa :)

Zapraszam do obejrzenia zabiegu, wykonywanego przez twórcę tej metody, dra Cox’a

cox-technick.png

Zapraszam do gabinetu na zabiegi techniką dra Cox’a, akupunkturą, masaże oraz naświetlania lampą Bioptron.

Proponujemy pakiety zabiegów, które są najskuteczniejsze, czyli połączenie terapii metodą dra Cox’a z masażęm oraz elektroakupunkturą lub naświetlaniami lampą Bioptron.

 

Zachęcam do zaponania się z artykułami i opisami przypadków dotyczących terapii metodą Flexion Distraction wg. dra Cox'a (j. ang)

 

Serdecznie zapraszamy wszytkich pacjentów również z okolic Świecie, Toruń, Inowrocław, Grudziądz, Gniezno, Włocławek, Piła na konsultacje do gabinetu ul. Jagiellońska 109 w Bydgoszczy