ul. Jagiellońska 109 w Bydgoszczy 

Metoda dr Coxa to technika stosowana w leczeniu dyskopatii kręgosłupa. Metoda ta jest naukowo potwierdzona jako sposób leczniczej manipulacji kręgosłupa w odciążeniu bólu pleców, karku, dyskopatii i innych.

Terapia dra Cox`a polega na odciążeniu chorego fragmentu kręgosłupa, poprzez  zmniejszenie ciśnienia wewnątrz dysku, co prowadzi do pomniejszenia się przepukliny dysku i dzięki temu zmniejsza się ucisk  na korzenie nerwowe, dając ulgę w bólu. Dodatkowo dzięki terapii , następuje powiększenie się otworów międzykręgowych, a także przywracany jest ruch w stawach kręgosłupa. Najważniejszym efektem jest również regeneracja krążków międzykręgowych, które stają się bardziej nawodnione, odżywione i większe. Efekty terapii Cox`a, są udowodnione  w wielu pracach naukowych i badawczych, co sprawia ze terapia ta jest niepodważalna i w pełni medyczna.

 


Razem pokonamy ból kręgosłupa :)

Zapraszam do obejrzenia zabiegu, wykonywanego przez twórcę tej metody, dra Cox’a

Zapraszam do gabinetu na zabiegi techniką dra Cox’a, akupunkturą, masaże oraz naświetlania lampą Bioptron.

Proponujemy pakiety zabiegów, które są najskuteczniejsze, czyli połączenie terapii metodą dra Cox’a z masażęm oraz elektroakupunkturą lub naświetlaniami lampą Bioptron.

 

Zachęcam do zaponania się z artykułami i opisami przypadków dotyczących terapii metodą Flexion Distraction wg. dra Cox'a (j. ang)

 

Serdecznie zapraszamy wszytkich pacjentów również z okolic Świecie, Toruń, Inowrocław, Grudziądz, Gniezno, Włocławek, Piła na konsultacje do gabinetu ul. Jagiellońska 109 w Bydgoszczy