ul. Jagiellońska 109 w Bydgoszczy 

Metoda dr Coxa to technika stosowana w leczeniu dyskopatii kręgosłupa. Metoda ta jest naukowo potwierdzona jako sposób leczniczej manipulacji kręgosłupa w odciążeniu bólu pleców, karku, dyskopatii i innych.

Terapia dra Cox`a polega na odciążeniu chorego fragmentu kręgosłupa, poprzez  zmniejszenie ciśnienia wewnątrz dysku, co prowadzi do pomniejszenia się przepukliny dysku i dzięki temu zmniejsza się ucisk  na korzenie nerwowe, dając ulgę w bólu. Dodatkowo dzięki terapii , następuje powiększenie się otworów międzykręgowych, a także przywracany jest ruch w stawach kręgosłupa. Najważniejszym efektem jest również regeneracja krążków międzykręgowych, które stają się bardziej nawodnione, odżywione i większe. Efekty terapii Cox`a, są udowodnione  w wielu pracach naukowych i badawczych, co sprawia ze terapia ta jest niepodważalna i w pełni medyczna.

 


Razem pokonamy ból kręgosłupa :)

Zapraszam do obejrzenia zabiegu, wykonywanego przez twórcę tej metody, dra Cox’a

cox-technick.png

Zapraszam do gabinetu na zabiegi techniką dra Cox’a, akupunkturą, masaże oraz naświetlania lampą Bioptron.

Proponujemy pakiety zabiegów, które są najskuteczniejsze, czyli połączenie terapii metodą dra Cox’a z masażęm oraz elektroakupunkturą lub naświetlaniami lampą Bioptron.

 

Zachęcam do zaponania się z artykułami i opisami przypadków dotyczących terapii metodą Flexion Distraction wg. dra Cox'a (j. ang)

 

Serdecznie zapraszamy wszytkich pacjentów również z okolic Świecie, Toruń, Inowrocław, Grudziądz, Gniezno, Włocławek, Piła na konsultacje do gabinetu ul. Jagiellońska 109 w Bydgoszczy